Nikoli ne bom pozabil trenutka, ko sem kupil svoj prvi avto. Takoj ko sem opravil izpit za avto, sem začel hraniti denar, da bi si ga lahko privoščil. Ko sem nekaj prihranil, sem se odpravil v nakup. Kupil sem precej star avto, saj kot študent nisem imel na voljo veliko denarja. To pa še ne pomeni, da sem vzel kar prvi avto, ki mi ne bi služil niti leto dni – ravno nasprotno. Z njim sem prevozil ogromno kilometrov, zato mi je res dobro služil. Z njim sem šel na prvi izlet, prvič sam na morje in še marsikam.

Ta avto mi je bil odličen tudi zato, ker sem se na njem naučil popravljati osnovne komponente vozil. Ker je bil star in je imel malo elektronike, sem lahko veliko dela opravil sam; če pa sem kaj zamočil, me to ni stalo veliko. Po nekaj letih pa sem se moral vseeno posloviti, saj se nekega dne sploh ni več prižgal, popravilo pa se res ni splačalo. Takrat sem kar naročil storitev dvig in prevoz v okolici mojega doma.
Moram reči, da me je dvig in prevoz stal zelo malo, zato sem bil pozitivno presenečen. Še posebej pa me je navdušilo, da sem jim samo povedal, kje imam avto, oni pa so vse uredili sami.